Úvod » VOLEJBAL

Memorial Rizka

publikované 22.09.2014

Žiačky VK Ferno Frigolog Nové Mesto nad Váhom víťazne na Memoriáli Pavla Rýzka v Senici

Dňa 21.9. sa v Senici uskutočnil každoročný turnaj žiačok. Naše dievčatá vstupovali do turnaja ako jeden z favoritou. V „A“ skupine mali postupne za súperov: Skalica“A“ /2:0/, Slávia UK Bratislava /1:1/, Bílikova Bratislava /2:0/ a Senica „B“ /2:0/. V opticky sislenjšej skupine sa dievčatá nevyhli slabším momentom, chýbal náboj, množstvo individuálnych chýb, choroby...Postupne sa ich výkon zlepšoval a zaslúžene postúpili z 1.miesta do finále.

V ňom sa stretli s domácou Senicou. Súboj o 1. Miesto sa musel divákom páčiť,  dievčatá na oboch stranách predviedli krásny volejbal. Nechýbali prvky ženského volejbalu. Konečne prišla bojovnosť a športové srdiečko. Aj keď súper v záveroch setov doťahoval naše vedenie, zaslúžene sme zvíťazili 2:0.

Úspech ešte umocnilo individuálne ocenenie Sarah Ondrejkovej, ktorá sa stala najlepšou nahrávačkou turnaja.

Výkony žiačok sú prísľubom pred majstrovskými zápasmi, ktoré začnú 4.10. súbojom v Trenčíne.

Ďalší program našich družstiev pokračuje 27.9. opät v Senici, keď sa na tradičnom turnaji predstavia naše juniorky.

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

Kategória: atletika

Návštev: 2538